Pracovný názov Highlights

209
views
heroes-of-the-storm-highlights

Maják bola novinka, ktorú som priniesol naposledy. Pri jej písaní prišlo k jednej novej. Prinášať pravidelne 5 videí, ktoré ma najviac zaujali za posledný týždeň.

Budem sa snažiť vždy priniesť z každej hry niečo. Minimálne aspoň z tých troch, ktoré polo aktívne hrávam. Taký Highlight za celý týždeň. Zatiaľ s pracovným názvom. Ale uvítam nápady ako túto kategóriu nazvať.

Tento týždeň si dáme pilot. Uvidíme, či vás to chytí a aký máte vlastne na to celé názor.

Výber videí za minulý týždeň

 

World of Warcraft už žiaľ nehrávam. Naposledy som to chcel aspoň skúsiť. Ale zistil som, že vlak mi už utiekol príliš ďaleko. Ťažko sa nastupuje naspäť. Nedávno som však narazil na toto video. Priviedlo nespočetné množstvo spomienok. Niektoré príbehy som nepoznal, iné mi boli dôverne známe. Myslím však, že každému hráčovi WoWka prinesú obraz o legendách tejto hry.

Minulý týždeň priniesol aj víchor do radov Hearthstone komunity. Priniesol nerf kariet. O samotnej zmene kariet som písal tu: Nerf Kariet. Každý má na to svoj názor. Prinášam dva rôzne pohľady. Prvý od Kripparriana. Ten klasicky má svoj vlastný obraz. Nie je zlé si takýto názor minimálne vypočuť.

Druhý pohľad na nerf samotný je od nového prírastku do Omnistone rodiny, Zalae. Pridal sa k hráčom a hlavne streamerom HS ako je Kibler, Frodan a Firebat. Ak ste o Omni/stone ešte nepočuli, odporučím si pozrieť videá z ich dielne. Popisuje samotné zmeny a aj príkladne hovorí, či si jednotlivé karty zaslúžili zmeny.

WTF Moments je pre všetkých v komunite Heroes of the Storm či Overwatch dobre známa vec. Posledný týždeň vyšla aj kompilácia vol.2. Sú to klipy, ktoré už niektorí z vás videli. Ale ako pilot si ich viacerí z nás určite radi pozrú. Stále mi WTF Moments príde ako najlepšia verzia týchto Highlights videí. Ale ak viete o lepšej, rád uvítam tipy.

Samotné Heroes of the Storm WTF si dávajú v poslednej dobe načas. To začínajú využívať rôzne klony. Jeden z nich je aj tento. Z tých pár, čo som za posledný týždeň videl, mi príde najlepší. Edit začína byť lepší a pomaly to dosahuje kvalitu, na ktorú sme začali byť zvyknutí pri WTF.

Pár slov na záver

Do budúcna by som rád pridal aj najlepšie hry z turnajov či zo streamov. Rád uvítam inšpiráciu aj od vás. Keď by ste niečo zmenili, dajte vedieť. A v neposlednom rade by som chcel poďakovať viacerým z vás. Píšete inšpirácie, komentáre. Či už negatívne alebo pozitívne. Za oboje som vďačný. Ak sa vám niečo nepáči, pokojne to napíšte. Ale prosím, uveďte aj rozumný dôvod, čo presne sa vám nepáči. Nech sa to vie zmeniť. Niektorí z vás veľmi konkrétni nie ste. To žiaľ túto stránku nikam neposunie. Ďakujem a všetkých veľa šťastia do nového týždňa. 🙂