The Boomsday Project už klope na obrazovky

820
views
the_boomsday_project

Je tomu nejaká doba, kedy som tu niečo napísal. Je však leto a Blizzard nám chystá nádielku noviniek.

Ako prvej by som sa dnes pár slovami povenoval novej expanzii do Hearthstone.

The Boomsday Project príde medzi nás okolo 19.00 lokálneho času. 07.08.2018. (áno, dnes)

Čo všetko prinesie, už predpokladám, viete. Ak náhodou nie, 135 nových kariet nájdete na Facebooku : The Boomsday Project Gallery.

Magnetic je nová mechanika v hre. Ako presne funguje si môžete pozrieť na videu.

Puzzle Lab ako nový PVE kontent bude dostupný od 21.08.2018.

Osobne som Hearthstone nehral nejaký ten piatok. Netrúfam si teda vyberať a súdiť aké karty sú TOP. Preto radšej pridávam videá. Kripp a Trump a ich TOP 10.

Expanzia a patch k nej prinesie aj pár zmien. Asi najzaujímavejšia je Azalina Soulthief. Tá po novom zamení Shudderwocka už za jeho zlacnenú cenu potom ako ho protihráč vrátil na ruku s Grumble, Worldshaker.  Týmto spôsobom bude už fungovať po novom viacero kariet, ktoré vám vedia získať protihráčove zmenené karty. Zmeny sa dotklo aj nekonečné kombo so Shadowboxerom. Všetky zmeny priamo v akcii si môžete pozrieť vo videu od Toasta.

Samotná sada vyzerá dobre. Nový prírastok do rodiny Hero kariet – Dr.Boom, Mad Genius, bude asi medzi top kartami sady. Každá class dostala aspon jednu či dve dobré karty. Bude to však ten správny a príjemný vánok do Hearthstone? Už čoskoro sa to dozvieme.

Všetkým veľa šťastia pri otváraní. Hlavne si to však poriadne užite. A snáď si dám námahu pozrieť sa, čo všetko The Boomsday Project prinesie. Minimálne do Arény. Lebo po pravde, nie je ľahké sa dostať z Azerothu k nejakým iným hrám. Špeciálne ak už Battle for Azeroth klope na brány Lordaeronu. Ale o tom už čoskoro. 🙂