Čo nezmeškať tento víkend: Maják 24.11 – 27.11. 2017

819
views

Pomaly ale isto nám prichádza víkend. Ten sa bude točiť hlavne okolo Black Friday. Zľavy neobchádzajú ani Blizzard hry. Aj o tom v novom Majáku.

Hearthstone

kobolds and cata

Kobolds and Catacombs

Okrem predstavovania nových kariet sa toho až tak veľa nedeje. Ak sa zaujímate o nové karty, nájdete ich na rôznych stránkach. Ale aj na našom Facebooku. Tam pomaly pridávam všetky dostupné karty. Nájdete ich tu: Kobolds and Catacombs

Čo sledovať?

Na tento víkend odporučím hry v podaní Zalae. Tí, čo sledujú túto stránku už prišli do kontanktu s týmto hráčom.

Jeho stream nájdete na: https://www.twitch.tv/zalaehs

Heroes of the Storm

Nexus Games Europe 2017

Tento víkend bude pokračovať Nexus Games. Žiaľ už bez Českej republiky. Na aké zápasy sa môžete tešiť? Na to najlepšie, čo sme mali možnosť počas Nexus Games vidieť. Napríklad aj neporazený tím našich susedov z Poľska. Tí ešte nestratili ani jednu hru. Kto je váš favorit?

Nexus Games

Všetko môžete sledovať aj na streame: https://www.twitch.tv/blizzheroes

Overwatch

Image result for overwatch black friday

Po Free víkende tu máme Black Friday zľavy na túto hru. Ak vás zaujala, máte jedinečnú šancu si túto hru kúpiť. Tá je teraz sa super cenu. Pre všetkých na Battle.net za 19,99 Eur za štandardnú verziu. Alebo môžete dostať Game of the Year edíciu za 29,99 Eur. Tá prináša  navyše Blackwatch Reyes, Strike-Commander Morrison, Overgrown Bastion, Security Chief Pharahm a Slipstream Tracer skiny. A pár drobností do ostatných hier ako je Tracer do Hots, baby Winston pet do WoWka či Mercy krídla do Diabla.

Lacnejšie som to zatiaľ nikde nenašiel. Ani Kinguin a ani Cdkey to v lepších cenách nemajú.

Viac informácií či samotný nákup nájdete na : Blizzard Store

Čo sledovať?

Na tento víkend doporučujem známeho streamera. Moonmoon je meno, ktoré ste mohli vidieť napríklad aj na videách z Blizzconu.

Stream môžete sledovať na: https://www.twitch.tv/moonmoon_ow

World of Warcraft

Image result for world of warcraft 13th anniversary

Táto hra oslavuje 13. rokov. Pri tejto predstave mi je až ťažko. Už 12 rokov som pri nej s prestávkami strávil. A po ohlásení datadisku ešte asi strávim.

Okrem Achievementu je dostupný aj denný quest The Originals​​​​​​. Zaspomínajte si na Lorda Kazzaka, Azuregosa či Zelených Drakov.

Lord Kazzak

Azuregos

Green Dragons

Emeriss

Lethon

Taerar

Ysondre

Spoločný loot:

Black Friday

Rovnako tak je akcia na The Legion. Datadisk je teraz v zľave za 19,99 EUR. Samotná hra je dostupná za 7,49 EUR. Tak do toho.

Všetko nájdete na https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/world-of-warcraft

Čo sledovať?

Odporučím vám Sodu. sodapoppin je jeden z najväčších streamerov na Twitchi. Momentálne hráva WoWko s rôznymi challenges.

Stream: https://www.twitch.tv/sodapoppin

Destiny 2

Black Friday

Táto hra je teraz na Blizzard Store za 38,99 EUR. Čo je možno aj najlacnejšie pre EU región, ktoré teraz nájdete. Stálen nad touto hrou rozmýšľam. Viac na: https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/destiny2

Slovo na záver

Zaujali vás niektoré zľavy? Ak nad niečím rozmýšľate, je to fakt ideálna príležitosť. Hlavne si užite víkend. Čaute. 🙂