Čaute a vitajte na stránkach Daily Blizzard

195
views
intro Daily Blizzard

Bolo to len nedávno, keď prišiel nápad na niečo, čo sa zatiaľ podarilo dotiahnuť do tejto podoby. Začať blog/portál s témami odkazujúcich na hry od Blizzard Entertainment. Keď sa tak zamyslím, strávil som pri hrách od tejto firmy už nejaké to desaťročie. Prvý krát to bolo s prvým Warcraftom, ktorý vtedy ešte nespôsobil v mojom hernom svete až taký prevrat. Druhý diel priniesol už ďaleko viac odohratých hodín. Ten správny boom prinieslo až Diablo a hlavne jeho druhé pokračovanie.  No až World of Warcraft zo mňa spravil čistého blizzard geeka. Prehĺbila sa aj cesta k online hraniu. A odobrala sa chuť na single player hry. Začalo to síce  prvým Battlefieldom , ale WoWko tento online svet dotiahlo do štádia nezabudnuteľných príbehov. Prvé kroky v Undercity, brány Ogrimmaru a prvé raidy. Z hry sa stalo niečo viac. Paralelný epický svet k nudnej realite. Príbehy, ku ktorým sa niekoľkými slovami  určite ešte vrátim.Preto aj tento projekt.

Strávil som nad týmito hrami pár rokov. Možno hraním samotným to bude aj nejaký rok čistého času. V paralelnom svete, v ktorom všetkých spájala to isté. Komunita ľudí, ktorí si hranie užívali, niektorí z nás aj neúmerne prežívali. Stále to trvá a Blizzard nás v tom len podporuje a priťahuje k sebe stále viac priaznivcov.

Tak prišiel nápad smerovaný ku komunite samotnej. Prinášať novinky, vlastné postrehy, príbehy, videá a hlavne články, ktoré budú prinášať informácie zo svetov, ktoré nás podmanili.

Začínam sám, preto to možno bude nepravidelné, nekonzistentné a venujúce sa len pár hrám. Ostatné svety budem navštevovať náhodne. Ak sa niekomu toto všetko bude páčiť a rád k tomu pridá šikovné prsty, brániť sa nebudem a rád ho na týchto stránkach privítam. Stačí sa len ozvať. Ak budete mať nejaké návrhy a pripomienky, podeľte sa nimi.

A tak nakoniec, Vitajte na Daily Blizzard a FOR THE h….. BLIZZARD NATION.

Ďalší článokJourney to Un’Goro
ZDIEĽAŤ