Dozvuky z Blizzconu. Highlights v.6

459
views
WoW_Battle_for_Azeroth_Teldrassil_Burns-res

Blizzcon nám pomaly doznieva. Avšak vlna noviniek stále ešte rezonuje.

Heroes of the Storm

Alexstrasza je už na PTR. Určite ste ju poniektorí skúšali. Minimálne tí šťastní, ktorí nemuseli čakať hodinu na Quick match. Ale tento drak nebol jediný predstavený hrdina. Blizzard nám vo videu ukázal ešte jednu postavu. Opäť príde na rad Overwatch. Hanzo sa pridá k jeho bratovi Genjimu. Ako vyzerá jeho gameplay si môžete pozrieť v nasledujúcom videu od Kendrica.

A aký by to bol Highlight bez Carbota, že? Na dnes celkom trefné video o … veď pozrite si sami. 🙂

Hearthstone

Kobolds & Catacombs je názov novej expanzie do Hearthstone. To už vieme. Čo si však o predstavených kartách myslia niektorí top hráči a streameri? Prvotná analýza z dielne Omni/ v podaní Firebat, Kibler a Zalae.

Koncept legendárnych zbraní sa mi páči. Rovnako ako pri Deathknightoch, jednu zbraň dostane každý náhodne zadarmo. Dve doteraz známe vyzerajú solídne. Keď už sme pri Deathknightoch. Blizzard oznámil, že tieto karty budú odstránené z arén. Veľmi rozumné rozhodnutie. Väčšinou vám celkom isto vyhrali hru. Ostáva už len Bonemare.

Overwatch

Hype okolo nového hrdinu prišiel aj do Overwatchu. Moira sa vydarila. Čo tento support dokáže? Podľa prvých videí veľa. Má dobré liečenie a na supporta aj výborný útok. Ten má aj slušný dosah. A ultimátka vyzerá ako slušná dávka zábavy. Aj sily. Na malú inšpiráciu si pozrite nasledujúce video.

World of Warcraft

Najviac sa točili novinky z Blizzconu okolo World of Warcraft. Osobne som spokojný. Opäť sa Blizzardu podarilo ma prehovoriť na nový datadisk. Battle for Azeroth vyzerá jednoducho skvele. Koľko ho nakoniec budem hrať je otázne. 🙂 Po dlhej dobe sa však ozývajú hlasy For The Horde! Ale i Vanilla. Čo všetko prinesú tieto novinky? Prvé video je krátky sumár.

Druhé video sú pocity a celkom dlhý pohľad na všetko, čo nás čaká. BellularGaming vás prevedie svojimi postrehmi na novinky.

Pár slov na záver

Toľko na úvod tohto týždňa. Blizzcon sa vydaril a priniesol dávku noviniek. Čo na všetky hovoríte? Bolo to málo? Privítali by ste niečo iné? Neváhajte sa podeliť so svojimi názormi na Facebooku alebo pokojne aj na streame. Pekný týždeň. 🙂