Aké balíky priniesol prvý týždeň s Witchwoodom ?

462
views

Už tomu bude pár dní, čo tu máme The Witchwood. Nová expanzia priniesla novú métu. Alebo možno ani nie?

Väčšina z vás už pomaly ale isto rozbíja Hearthstone. rank po ranku stúpate k legende. Poďme sa teda pozrieť na Nové balíky. Môžno nájdete inšpiráciu.

Cube Warlock

Cube Warlock

Starý dobrý balík. Na jednej strane pre niekoho dobrá správa. Aspoň pre tých, ktorí nechcú do tejto hry investovať. Pre druhých zas to isté utrpenie. Jeden z najsilnejších deckov v celom Standarde stále dominuje aj po príchode Witchwoodu. Poniektorí nemenili žiadne karty. Iní pridali Lord Godfrey a Voodoo Doll.  

Standard Cube Lock

Cube Lock


Even Paladin

Even Paladin

Novým prídavkom sú párne a nepárne balíky. Ako prvý si predstavíme párneho Loladina. Ten sa rýchlo dostal medzi popredné balíky prvých dní nového rozšírenia. Vybral som 2 verzie. Prvú viac vyšperkovanú. Hlavnou zmenou je prídavok populárneho Spiteful Summonera. A hlavne Dinosize ?!?!

Burr0 Spiteful Even Paladin

Spiteful Even Paladin


Druhý Even Paladin je klasickejšia verzia. S dobre známymi kartami.

StrifeCro Even Paladin

Even Paladin


Mind Blast Priest

Mind Blast Priest

Nebolo tomu tak dávno. Všetkému dominoval Highlander Priest. Bol to asi najsilnejší balík tej „doby„. Ostatných len pekne sral. Teraz sa opäť dostáva do popredia podobný balík. Mind Blast je jeho silnou súčasťou. Rovnako tak aj Shadowreaper Anduin a Alexstrasza.

AnguiStar17 Mind Blast Priest

Mind Blast Priest


Quest Warrior

Quest Warrior

Aj Warrior má svoj balík. Je to jeden z nepárnych deckov expanzie. Tento balík dostal viaceré vydarené karty. Jednou z nich je určite Baku the Mooneater. A hlavne Phantom Militia.

Odd Quest Warrior

Odd Quest Warrior


Taunt Druid

Taunt Druid

Novinkou je aj tento Druid balík. Jeden z ďalších s Carnivorous Cube.

Tylerootd Taunt Druid

Taunt Druid


Face Hunter

Odd Face Hunter

Pokusy sú aj s Hunterom. Hlavne na rýchle farmenie je Face Hunter ideálny balík.

rayC Odd Face Hunter

Odd Face Hunter


Control Mage

Control Mage

Pokiaľ nie je na méte Schaman, toto môže byť dobrý balík proti ostatným. Obstojný počet masových kúziel by mal zastaviť zopár aggro deckov.

rayC Control Mage

Control Mage


Tempo Rogue

Prvým dňom dominoval aj tento Balík. Možno budete aj vy jeho fanúšikom.

Arreador Tempo Rogue

Tempo Rogue


Shudderwock Shaman

Shudderwock Shaman

Samozrejme musím spomenúť aj tento už teraz legendárny balík. Prvý deň patril asi jednoznačne tomuto decku. Všetci trollovia na čele s Toastom hrali svoje nekonečné kolá. Necháme sa prekvapiť ako si Blizzard poradí s touto mechanikou. Samotný balík je teraz zatláčaný veľkým množstvom aggra. (som počul…)

Disguised Toast Shudderwock Shaman

Shudderwock Shaman


Toastovi samotnému by som aj rád poďakoval za zbierku balíkov na každý deň. Jeho databáza obsahuje aktuálne balíky. Aj tie, ktoré hráči uvádzajú napríklad len na Twitter.

Pár slov na záver

Po dlhšej dobe tu máme nový článok. Bol jeden z vyžiadaných od člena našej facebook komunity. Ak máte námety na niečo nové, pokojne s tým na Facebook. Už čoskoro aj nový projekt Daily Blizzard. Na jar to všetko ide nejako ľahšie. 🙂