Heroes 2.0 už tento týždeň. Novinka, na ktorú sa všetci tešíme.

332
views

Už tento týždeň, konkrétne v utorok 25.04.2017 príde Heroes 2.0 na live servery. všetky novinky, Genji a nová mapa vyzerajú skvele. A tak si poďme ešte predstaviť, čo všetko bude obnášať tento „patch“ do Heroes of the Storm.

Predstavili sme si Genjihonovú mapu Hanamura a stále to nie je všetko. A na všetko toto a aj nasledujúce veci sa už teším.

Megabundles

Ako názov hovorí, bude to obrovské. A tieto zväzky hrdinov obrovské naozaj sú. Každý bude obsahovať až 20 hrdinov. Rozdelení budú do 4 kategórií.

Assassin

Tento zväzok bude plný assassinov. Ktorých všetkých ? Pozrite sa sami. Žiaľ Genjiho tento bundle obsahovať ešte nebude. Assassin-bundle-heroes2-dailyblizzard

Flex

Chcete ako nováčik byť flexibilný alebo pocítiť každú rolu v hre? Potom práve tento balík hrdinov je pre vás. Aj keď si myslím, že level hrateľnosti niektorých hrdinov práve pre nových hráčov nebude.Flex-bundle-heroes2-dailyblizzard

Support & Specialist

Podpora tímu je vždy na prvom mieste. Či už liečením alebo podporou ostatných hrdinov. Našli ste sa? Tento zväzok bude pre vás.SaS-bundle-heroes2-dailyblizzard

Tanks & Bruisers

Prvá línia v boji či dominancia v tvojom pruhu(lane). O tom je posledný zväzok hrdinov.tab-bundle-heroes2-dailyblizzard

A prečo je to taká obrovská novinka? Lebo výber jedného zväzku bude zadarmo. Takmer. Ak sa zahlásite do hry medzi uvedením Heroes 2.0(25.04.2017) a 22.05.2017, získate 100 gemov zadarmo. Za tieto drahokamy si budete môcť jeden z týchto bundlov kúpiť. Alebo si ich nechať a minúť tieto gemy na niečo iné. Osobne rozmýšľam nad Assassin bundle. Z tohto zväzku vlastním najmenej hrdinov. Z pohľadu ceny Goldov za bundle má práve tento najväčšiu hodnotu.

Heroes 2.0 Event

Spustenie bude sprevádzať oficiálne podujatie, ktoré bude vysielané live. Okrem moderovania a rozprávania samotných vývojárov sa môžeme tešiť aj na zápas 2 najlepších tímov z Európy. Team Dignitas vs FNATIC si to pekne medzi sebou rozdajú na novej mape Hanamura. To všetko bude komentované pánmi Wade ‘Dreadnaught’ Penfold a Thomas ‘Khaldor’ Kilian. Po prvej hre by dokonca mal byť predstavený nový hrdina do Hots, takže je sa na čo tešiť. Toto všetko začne 25.04.2017 o 19:00  na twitchi: Watch LIVE!

Heroes 2.0

A čo vlastne tento patch prinesie do hry samotnej?

Zmení sa počítanie vašej úrovne rovnako tak aj úrovne vašich hrdinov. To sa všetko prepočíta a budete odmenení ingame menami. Za tie si budete môcť kupovať veci v hre. Zruší sa priamy nákup za reálne peniaze. Za tie si budete po novom kupovať ingame menu. O akú menu sa bude jednať spomeniem nižšie. Najväčšou novinkou sú Loot Chests. 

Loot Chests

Jedna sa o balíky obsahujúce veci prítomné v hre. Budú v nich hrdinovia, skiny, emojis a nielen to. Všetko to, čo dôverne poznáme z Overwatch prichádza do Heroes of the Storm. Päť Loot Chests spolu s unikátnym portrétom dostanete hneď po prvej odohranej hre a každú ďalšiu truhlicu získate zakaždým, keď postúpite o jeden level vyššie.

Loot-Chests-heroes2-dailyblizzardBudeme môcť získať Common, Rare a Epic truhlice. Veteráni, hráči, ktorí nadobudli 100 levelov, sa môžu tešiť na špeciálne Veteran Loot Chests. Každá z truhlíc bude obsahovať najmenej jednu z vecí rovnakej ako rarita truhlice alebo vyššie (epická truhlica bude obsahovať najmenej jeden epický predmet apod.) , takže aj bežná truhlica môže obsahovať vzácne, epické a legendárne predmety.

Za každých 10 levelov odohraných s tým istým hrdinom získate špecifickú truhlicu pre daného hrdinu = Hero Specific Loot Chest, ktorá garantuje minimálne jeden predmet pre daného hrdinu.

 • Common – za každý level (okrem levelu, ktorý je odmeňovaný Rare alebo Epic Loot Chest)
 • Rare – za každých 5 levelov
 • Epic – za každých 10 alebo 25 levelov
 • Hero-Specific – každých 10 levelov (s daným hrdinom)
 • Veteran –  každých 100 levelov (bude obsahovať minimálne jeden legendárny predmet)

A poďme ešte na čísla. V priemere vychádza, že nejakú legendárnu vec by ste mohli mať raz z 18tich truhlíc. Čiže zhruba okolo 8.21 % truhlíc môže obsahovať legendárnu vec. Výhodou je, že po každom otvorení truhlice môžete rollovať čiže zameniť truhlicu. Prvý roll stojí 250 zlatých, druhý 500 a tretí 750. Každý roll je náhodný, čiže ak sa rozhodnete zameniť truhlicu s legendárnou vecou, nie je garantované, že ďalšia zamenená truhlica bude mať legendárnu vec. Avšak ak máte obyčajnú(common) vec, je zhruba 28.24% šanca, že sa táto vec s ďalším rollom zlepší. Ako som spomínal vyššie, roll je za Goldy. Za zlaťáky sa budú dať už len kúpiť hrdinovia alebo tieto rolly/zamenenia.

Ak budeme mať nejaké veci duplicitne, budú sa z nich dať spraviť ShardsPodobne je tomu v Hearthstone. Za tieto útržky si budeme môcť kúpiť skiny, bannery či podobné veci v hre.

Samozrejme si budeme môcť každú truhlicu kúpiť rovnako ako je tomu v Overwatch. Reálne peniaze nahradia v Hots Gemy. Tie si buď kúpime alebo ich môžeme získať aj za levelovanie postavy.Loot-Chests-Purchase-heroes2-dailyblizzard

A čo všetko sa dá získať?

 • Skiny
 • Mounti
 • Hlásatelia
 • Hlášky
 • Bannery
 • Spreje
 • Emojis
 • Portréty
 • Shardy

banners-heroes2-dailyblizzard Emojis-heroes2-dailyblizzard Portraits-heroes2-dailyblizzard Sprays-heroes2-dailyblizzard