Čo nezmeškať tento týždeň: Maják pred BLIZZCON p.1

306
views

Blíži sa nám najväčšia udalosť tohto roku pre všetkých hráčov Blizzard hier. Mal som v pláne ísť BlizzCon. Nakoniec sa to nepodarilo. Ostalo aspoň pri tomto blogu. Poďme si predstaviť čo nás bude čakať posledný týždeň pred oficiálnym otvorením.

Hearthstone

Hallow’s End

HallowendHeadless Horseman nám vždy niečo prinesie. Nebude tomu inak ani v Hearthstone. Zahláste sa do hry do 30.10.2017 a získate 2 balíky Whispers of the Old Gods a zadarmo vstup do Arény.

Aréna samotná je práve teraz asi tá najlepšia vec v HS. Dual Class Arena mód umožňuje vybrať si hrdinu a k nemu Hero Power iného hrdinu. Karty budete dostávať potom z oboch vybratých hrdinov. Je to výborné oživenie.

Dnes príde online aj špeciálny Brawl. The Headless Horseman Rides prinesie optimálnu dávku zábavy do pravidelného farmenia lepšieho Ranku.

Trinity Series Season 2

Pokračuje nový týždeň v Trinity Series. Máme v ňom jeden neporazený tím. Complexity je možno malým prekvapením. Pre CZ/SK komunitu najzaujímavejší tím Misfits so Stanom Cifom a Pokrovacom sa udržuje v strede tabuľky.

Ako nové kolo bude prebiehať môžete sledovať na: ESL Hearthstone

Heroes of the Storm

Kto si zabezpečí miesto priamo pred všetkým fanúšikmi v Anaheime? To sa dozvieme už tento týždeň. Od zajtra sa každý deň odohrajú zápasy v jednej zo 4 skupín.

Štvrtok

Stvrtok HGCPiatok

Piatok-HGCSobota

Sobota-HGCNedeľa

Nedela-HGC

Na oficiálnej stránke zverejnili aj článok Power Ranking. Stojí za pozretie. Prvé miesto možno prekvapí väčšinu z vás. Viac informácií nájdete na tomto odkaze: Power Ranking

Všetko môžete sledovať na: https://www.twitch.tv/blizzheroes

StarCraft

2017 WCS Global Finals

Rovnako tak ako v HotS bude na tom aj StarCraft. Túto hru ako jedinú som zatiaľ nehral. Preto len veľmi informačne.

Starcraft-opening-Week

Diablo III

Máme nový patch 2.6.1. Je obsiahly na informácie. Čo všetko priniesol nájdete na tomto odkaze: Patch

Okrem toho máte možnosť zakúpiť si Necromancera za zvýhodnenú cenu 9.99 Eur. Je to o 5 Eur lacnejšie. To za odskúšanie možno bude stáť. Viac na: Rise of the Necromancer

Destiny 2

Destiny 2

Táto novinka prišla včera medzi nás. So špeciálnou distribúciou práve cez Battle.net. Osobne som ešte Destiny nehral. Hra vyzerá však super. Neviem ako je to s hrateľnosťou. A vaším záujmom o túto hru. Chceli by ste, aby som sa venoval aj tejto hre? Alebo by ste preferovali niečo iné? Hrávate túto hru a zaujala vás? Dajte prosím vedieť.

Slovo na záver

Je sa na čo tešiť. Budem sa snažiť prinášať čo najviac informácií z Blizzconu. Vyjadrite sa pokojne aj k Destiny 2. Tu či na Facebooku. Zatiaľ užívajte tento týždeň. 🙂

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave