Nový malý špecialista Probius a zmenené UI

332
views
probius-thumb1-dailyblizzard

Práve teraz v Poľsku, konkrétne v meste Katowice, je jarný esport sviatok. Na Intel Extreme Masters sa odohráva veľa turnajov v rôznych počítačových hrách. A práve tento víkend je aj Western Clash zo série HGC.

Súčasťou veľkých turnajov je aj predstavovanie noviniek od Blizzardu. A práve pred chvíľou predstavili novinku do Heroes of the Storm.

Je ňou rozkošný protos Probius. Tento špecialista zatiaľ nepredstavil svoje schopnosti, ale každý nový hrdina je pre celú komunitu malý sviatok. Jeho prvé kroky budú už 6. marca, kedy sa objaví na PTR serveroch.

Ale to nie je jediná novinka, ktorú Blizzard predstavil. Nasledujúci patch bude plný zmien. Budú sa týkať hlavne UI hry.

UI-heroes-of-the-storm

Samotná hra dostane podobu dobre známu z turnajov či samotného Replay módu. Na vrchnej časti obrazovky budú vidieť informácie o hráčoch. Bude tam ich zdravie, mana a rovnako ako čas do obnovenia hrdinu či vybraný heroic talent.

UI-hero-of-the-storm-1

UI heroes of the storm 2

Rovnako pridajú do hry „Kill Streak Flame“, ktorý bude známy hráčom, ktorí sa dostali k hre na jej začiatku. Hráči, ktorí budú mať v hre Kill streak alebo budú v hre nejakým spôsobom dominovať.

Ui-heroes-of-the-storm-4

Taktiež do hry pribudne ukazovateľ kto koho zabil. Bude sa zobrazovať na ľavej strane obrazovky.

UI-heroes-of-the-strom-5

S týmito zmenami nastanú aj malé kozmetické zmeny celého UI. To všetko už v nasledujúcom patchi.

UI-heroes-of-the-storm-6