Daily Blizzard Oracle

217
views

Máme za sebou prvý deň HGC a s ním aj zápasy v skupine A. Veľké prekvapenie sa neudialo. Favorit tejto skupiny potvrdil svoje ambície na celkové víťazstvo. Je fajn vidieť, že tento krát Kórejci nič nenechali na náhodu. Ako prebiehali prvé postupové zápasy? 

HGC Oracle 1.deň

HGC-Skupina-A

MVP Black sú silní favoriti na pódiové umiestnenie na Blizzcone. Podľa väčšiny sú teraz tím #2 v globálnom porovnaní. Ich terajší roster to len potvrdzuje. Mená ako ResetKyoChaSakeTtsstRich sú hráčom dôverne známe. Rich je ostro sledovaná postava. Po návrate do profesionálneho hrania chce potvrdiť svoje meno najlepšieho mele assasina v Heroes of the Storm. Zaujímavé je sledovať support rolu v tomto tíme. Po zmenách nemali dominantného supporta. Ale Sake sa chytil a prináša svoje ovocie. Videli sme od neho Moralesa, ale aj Uthera či Reghara. Rovnako tak však aj MVP Black hrali Anu. Bude tento posledný prírastok medzi supportov častým prídavkom?

Druhým postupujúcim je tím Tempo Storm. Pre North America región je to potešujúca správa. Memečká na ich konto nemajú konca. A tak sa budú snažiť dokázať, že tento región má na viac ako len meme status. Vedia prekvapiť. Ukázali to v poslednej rozhodujúcej hre. Na Tomb of the Spider Queen predviedli double support kombináciu s Malthaelom a veľmi nezvyčajným výberom = Kerrigan. Takýmto svojským výberom je Tempo Storm preslávené. Prinieslo to však postup. Tabuľku skupiny A si môžete pozrieť tu.

HGC-skupina-A-tabulka

Dnešné zápasy

Dnes máme na programe nasledujúce zápasy:

Piatok-HGC

Fnatic majú čo ukazovať. Ale aj dokazovať. Pozícia najlepšieho tímu tohto roku môže priniesť stres. Táto skupina má jasného favorita. Bude však zaujímavé sledovať boj o druhé miesto. Podarí sa niekomu poraziť nezastaviteľný švédsky tím? Pozrime si pred dnešnými zápasmi ešte video z postupu Fnaticu do tejto fázy.

Všetky dnešné zápasy môžete sledovať na: https://www.twitch.tv/blizzheroes

Starcraft 2

Dnes začnú aj zápasy v Starcraft 2. Predstavia sa v nich Stats vs SpeCial.Sc2. Neskôr TY vs Snute. Uvidíme aj momentálnu svetovú 2.jku soO vs Nerchio. Nakoniec sa dnes predstavia Rogue a momentálne najlepší ne-Koréjsky hráč Neeb.

Čo nezmeškať tento víkend? Pozrite si Maják na tento týždeň: Sleduj Maják. Nakoniec ešte pohľad do zákulisia HGC.

SaveSaveSaveSave

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave