Summer Games sú späť! Overwatch League s novinkami

155
views

Táto populárna arkádovica v Overwatchi je na serveroch už od 8.8.2017. Avšak keď že Blizzard mal včera problémy s prihlasovaním do hry, nie každý mal tú možnosť si ju zahrať. A ako inak, ja som patril k tým menej šťastným. Tak som skončil pri Hearthstone farmením ranku pred príchodom Knights of the Frozen Throne. Našťastie tento event bude trvať do 28.08.2017. Bude čas si ho dostatočne užiť a získať všetky skiny, ktoré sú fakt vydarené. Malá video ukážka.

Najväčšou novinkou je vynovená arkádovica Lúcioball. Väčšina z vás už tento mód pozná z minulého roku. Pre ostatných tento 3vs3 mód je podobný hre Rocket League a prináša futbal do sveta Overwatchu.

Bude sa hrať na dvoch štadiónoch. Známom Estádio das Rãs v Rio de Janiero a novinkou je Sydney Harbour Arena. Hráči si budú môcť vybrať z dvoch variácií. Lúcioball a novou Copa Lúcioball. Tá prináša tú pravú futbalovú súťaživosť so zoraďovacími hrami, tabuľkami, tier listami, bodmi a všetkým tým, čo vás bude lákať tento mód hrať.

Skins

Tí, ktorých Lúcioball nebaví, určite potešia a lákajú nové skiny. Tak sa poďme na ne pozrieť.

Summer Reaper Daily BlizzardSummer Merci Daily BlizzardSummer Junkrat Daily BlizzardSummer Soldier 76 Daily BlizzardSummer McCree Daily BlizzardSummer Sombra Daily BlizzardSummer Merci Daily BlizzardAmerican McCree Daily BlizzardChampion Zarya Daily BlizzardEidgenossin Merci Daily BlizzardNihon Genji Daily BlizzardSelecao Lucio Daily BlizzardSprinter Tracer Daily BlizzardStriker Lucio Daily BlizzardTaegeugki DVA Daily BlizzardTrack and Field Tracer Daily BlizzardTre Konor Bjornhorn Daily BlizzardTricolore WidowMaker Daily BlizzardWeighlifter Zarya Daily Blizzard

Toto všetko nájdete v Summer Games Loot Boxoch. Taktiež bude možné zakúpiť si legendárne skiny a predpokladám, že aj tie ostatné z minulého roku. Budú sa dať kúpiť za Overwatch menu a mali by byť za 1000. Plus ako ste vo videu mohli vidieť, pridali sa aj nové kozmetické veci, výherné pózy a všetko to, čo k tomu patrí. Ak si to chcete dopriať poriadne, neváhajte si kúpiť loot boxy za reálne peniaze na tomto linku TU.

Overwatch League

Overwatch League Daily Blizzard

Alebo trénujte Ranked hry. Nezabudnite, už tento rok začína Overwatch League so svojimi prvými krokmi. Prvých 7 tímov do Season 1 už je známych. Sú nimi Boston, Los Angeles, Miami-Orlando, New York, San Francisco, Soul a Šanghaj.

Každý z 30 miliónov hráčov je potencionálny voľný agent schopný sa stať súčasťou tejto ligy. Tímy za istých podmienok si môžu nabrať do svojich radov vybraných hráčov. Medzi tieto podmienky napríklad patrí ročná zmluva s možnosťou je predĺžiť. Minimálny plat je 50 000 USD.

Ešte raz podotýkam, že toto je minimálna čiastka. Tím vám bude preplácať zdravotné poistenie a nejaký krátky dôchodok po ukončení zmluvy. Plus tímy by mali rozdeliť minimálne 50 % svojho zárobku z výhier na turnajoch a v lige medzi hráčov. Price Money na celú prvú sezónu je odhadované na 3.5 milióna dolárov.

Tím by mal mať minimálne 6 hráčov a maximálny počet je 12. Región z akého pochádzate nehrá žiadnu úlohu. Plus tím by vám mal zabezpečiť ubytovanie a miesto na prípravu počas celého roku.

Ostáva sa už len šťastne nahlásiť do hry samotnej a byť najlepší Speedie Lúcio. A potom sa nám s tým všetkým nezabudnite pochváliť na FacebookuŠportu Zdar!