Čo nezmeškať tento víkend: Maják 06.10 – 09.10.2017

148
views

Máme tu víkend a s ním aj nový Maják. Pre ľahšiu orientáciu vo veciach a akciách, ktoré nezmeškať. Pre všetkých tých, ktorí nesledujú League of Legends, pár tipov na tento víkend.

Hearthstone

HCT-Summer-Championship

Blíži sa nám HCT Summer Championship. Akcia o price money $250,000 sa bude konať od 13.10 do 15.10 2017 v Kalifornii. Blizzard si pri tejto príležitosti opäť pripravil Choose Your Champion. Vyberte si svojho favorita a za ich výhru môžete získať balíky do Heartstone. Vybrať toho správneho hráča budete môcť do 11.10. 2017. Avšak zvoliť si môžete len raz. Pridávam odkaz, kde nájdete viac informácií, zoznam hráčov a samotné vyberanie. Nie je asi prekvapením, že Pavel je favorit.

link: Choose Your Champion

Chcete sa inšpirovať balíkmi, ktoré sa budú hrať na HCT Summer Championship? HeartPwn prináša všetky balíky s rozborom. Najviac sa určite stretneme s Highlander Priestom a Jade Druidom. Balíky nájdete na nasledujúcom odkaze.

link:  HCT Summer Championship balíky

Heroes of the Storm

HGC Crucible

Európa

HGC Open Division má svoje najlepšie tímy a tie tento víkend budú bojovať o postup do hlavnej súťaže HGC. Pre tímy samotné je to veľká príležitosť ako posunúť ich vývoj na úplne inú sféru. Pekný príklad je tím Wish, ktorý sa tento rok skoro prebojoval na BlizzCon. Rovnako je to tak možnosť posledným tímom z HGC dokázať, že patria do hlavnej skupiny a že z nej nevypadnú.

HGC-Crucible-1

V prvom zápase sa stretne tím Diamond Skin(bývalý tím Playing Ducks) pod vedením Crisa, o ktorom som písal v poslednom článku, s tímom Polska Pamieta.

HGC-Crucible-2

V nedeľu sa stretne Team Good Guys s najlepším európskym tímom Open Division Leftovers. Úroveň možno nebude vysoká, ale hrá sa o veľa. Môžeme preto vidieť zaujímavé zápasy.

Amerika

Rovnako sa podobného scenáru dočkáme aj v NA regióne.

HGC-Crucible-3

V prvom zápase sa stretne tím Lag Force s tímom Imported Support. Lag Force budú chcieť zabojovať o záchranu v hlavnej skupine.

HGC-Crucible-4

V nedeľu sa stretnú tímy Even in Death s Heroes Hearth. Even in Death budú mať ťažkú pozíciu. O udržanie budú hrať s najlepším tímom Open Division. Heroes Hearth v terajšej zostave má výborné skóre 28:1. To značí vydarený zápas. Okrem toho Heroes Hearth je známy aj svojimi legionármi. Je vidieť, že táto zostava im naozaj sedí. Terajší tím Heroes Hearth tvoria:

  • Khalif ‘Khroen’ Hashim
  • Taylor ‘Arthelon’ Eder
  • Stafford ‘McIntyre’ McIntyre
  • Chase ‘BBJ’ Dixon
  • Chris ‘ishb00’ Martin

Všetko môžete sledovať na: go.twitch.tv/blizzheroes

Overwatch

Overwatch Contenders

Tento víkend sa odohrajú Play Off zápasy v Overwatch Contenders. Celkové prize money je $100,000 pre každý región.

Európa

V Európe je kráľom tejto sezóny jednoznačne tím Misfits. Doteraz neporazený tím si dominantným spôsobom zabezpečil prvé miesto v skupine. Momentálne hrajúci v tomto zložení:Misfits

Aké zápasy nás v EU čakajú? Misfits vs Cloud9 a Team Gigantti vs 123.OW-C-EU

Amerika

Aj Amerika má svojho neporazeného kráľa. Je ním jeden z najlepších západných tímov, EnVyUS. Tento tím bude hrať aj Overwatch League za mesto Dallas s názvom Dallas Fuel. V Overwatch Contenders hrá tento tím v zostave:EnvyUS

V NA nás čakajú nasledujúce zápasy: EnVyUS vs FNRGFE a Faze Clan vs EnVision.

OW-C-NA

Zaujímavým na tomto Play Off je aj miesto. Prvý krát sa odohrá turnaj v Blizzard Arena Los Angeles. Aj preto sú lístky na túto akciu beznádejne vypredané. Záruka, že sa bude na čo pozerať.

Zápasy môžete sledovať od soboty na: twitch.tv/overwatchcontenders

Slovo na záver

Ak vám niečo v Majáku chýba, pokojne dajte vedieť. Keď viete o nejakej lokálnej akcii, ktorá by si zaslúžila pozornosť, stačí napísať na Facebook. Užívajte víkend a toto jesenné počasie stvorené na hranie. 🙂

 

 

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

SaveSave