Čo nezmeškať tento týždeň: Maják 10.10 – 13.10.2017

320
views
overwatch_halloween_terror_2017

Niekedy sa cez týždeň nič zaujímavé nedeje. Inokedy sa nájdu malé výnimky. PoĎme si niečo málo o nich povedať.

Hearthstone

Zajtra máte posledný deň na vybratie svojho favorita v HCT Summer Championship. Môžete vyhrať balíky do Hearthstone. Viac som spomínal v poslednom Majáku. A môj výber ?

Orange

link: Choose Your Champion

Fireside Gathering

Opäť prichádza možnosť usporiadať Fireside Gathering. Chcete si zahrať s kamarátmi alebo spoznať nových ľudí? Toto je ideálna možnosť. Vytvorte akciu a získajte tak jedinečné odmeny. Napríklad nový Warlock hrdina. Gnomica Nemsy Necrofizzle bude „online“ od 17.10. Dostupné akcie na Slovensku a v Čechách môžete sledovať na nasledujúcom odkaze. V prípade, že nepoužívate VPN.

link. Fireside Gathering

Balíky

Na tento týždeň jeden balík od Standa Cifku.

Paladin nie je nič pre mňa. Ale vy sa možno inšpirujete. Prince Keleseth bola moja prvá legendárka tejto sady. Niektorí už chcú nerf tejto karty. Mňa skôr priviedla táto karta k Overwatchu. Trávim v ňom poslednou dobou všetok voľný čas. Stan však vie a tak balík asi funguje. Viac informácií o samotnom balíku sa dozviete na nasledujúcom odkaze.

link: Hearthpwn

Heroes of the Storm

PTR

Máme za sebou víkend plný zaujímavých zápasov z HGC Crucible. Ale aj noviniek. Heroes of the Storm privíta nového hrdinu. Poďme sa na Junkrata pozrieť.

Po úpravách sa Junkrat teší v Overwatchi neskutočnej popularite. Je to nízkym skill levelom? Či niečím iným? To nechám na vaše posúdenie. Deathmatch je jeho novým revírom. Máloktorá hra v tomto móde je bez Junkrata. Bude mať rovnakú popularite aj v HotS? Uvidíme. Zatiaľ si ho môžete vyskúšať na PTR.

S Junkratom prichádza aj nový patch. Ten opäť prinesie veľa zmien. Blizzard sa v tejto sfére rozbehol. Prinesie nerfy ale aj vylepšenia. Prekopanie Zul’Jina. Ževraj vydarené zmeny. A event Hallow’s End 2017. Keď že sa môže viacero vecí počas PTR zmeniť, prinesiem viac informácií až s príchodom na live server. Čo všetko sa je na test serveroch si pozrite v patch notes od Blizzardu.

link: Battle.net PTR

Overwatch

Halloween-Terror

Halloween Terror

???? 

Je 10.10.2017 podvečer a nič. :/ Pripravený stráviť celý večer farmením debničiek. Som sklamaný Blizzard. Verím, že zajtra prinesiem už viac informácií. Fakt sa na toto teším už celý rok. da Faak.

EDIT: Už je to vonku. Aj keď to Blizzard miestami nezvládal. Aký skin sa vám páči najviac? Osobne si plánujem zadovážiť všetky. A čo skóre? Dostali ste sa do tabuliek? Alebo len debna a stačilo? Určite sa k tejto udalosti čoskoro vrátim.

Slovo na záver

Okrem tohto všetkého sa môžete tešiť aj na novú epizódu Daily Blizzard Highlights. Rovnako tak aj novú epizódu Twitch Streamers. Už čoskoro. Snažím sa priniesť pravidelnosť. Je to snáď na dobrej ceste. Do konca mesiaca pribudnú aj novinky. A to bude asi všetko na dnes. Užívajte hranie a ak sa chystáte na PTR, dajte vedieť svoje pocity z nového hrdinu či zmien na Facebook. Čaute.

 

 

SaveSave

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

SaveSaveSaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave