Halloween Terror a Kiblerove múdrosti – Highlights e.3

235
views
Overwatch-Halloween-Terror-2017-new-skins-863195

S novým týždňom prichádzajú aj nové Highlights. Poďme na tých pár vecí, ktoré ma zaujali.

Heroes of the Storm

Cez víkend sme mali možnosť vidieť posledné boje o HGC miesta v nasledujúcej sezóne. Crucibles mali svoje prekvapenia a tak nám do budúceho roka pribudnú v hlavnej súťaži nové tímy.

V Európe to bude tím Leftovers. Ten sa prebojoval do hlavnej súťaže po veľmi vydarenej časti Open Division. Tím Diamond Skin sa zas udržal v hlavnej časti a tak Crisa uvidíme aj v novom roku. Dúfam len, že nebude hrať Guldana. V nedeľu hral tohto hrdinu myslím 4x.

V Amerike postúpil do hlavnej súťaže tím HeroesHearth. Po dramatickým zápasoch dokázali poraziť tím Even in DeathLag Force naopak ostávajú v hlavnej súťaži. Ak si chcete pozrieť tieto zápasy, nájdete ich na tomto odkaze: HGC Crucible

Pripomeňme si ešte Play Offs HGC s top 5 hrami. Dominantné v miesto v nich má tím Wish.

Hearthstone

Ani neviem, či som sa tento mesiac vôbec dostal k Hearthstone. Niektoré balíky hrávam už rovnako ako moji kamaráti hrávajú hry…. sledovaním YouTube videí. Aj preto na dnes opäť jeden deck od Zalae. Spomínal som ho už dávnejšie. Pravdepodobne ho niektorí aj hrávate. Možno oceníte práve tento pohľad na Tempo Rogue.

Pridám ešte jedno video z dielne Omni/. Kibler ma vždy dostane svojím rozprávaním. Je to tým, že často vie o čom. Jeho skúsenosti v kartových hrách na všetkých frontoch má málokto. Teraz sa rozrozprával o mete po posledných zmenách. Ako teraz vyzerá Heartstone, čo je dobré, čo zlé. Dodá obraz, o ktorom ste sa možno nestihli zamyslieť.

Overwatch

Konečne som sa dočkal. Včera to Blizzard ako inak nezvládol. Samotný event prišiel online až po zverejnení článku. Potom sme si všetci počkali minimálne pol hodinu v 30000 rade. Až to nakoniec niektorým padlo. V noci som sa však úspešne zahlásil a skúsil PvE Brawl Junkenstein’s Revenge. Prvú hru sme všetci boli stratení. Výsledok žiaden. Ostatné hry boli lepšie. Potom som si pozrel tabuľku a pri číslach ako 23000 bodov som to radšej zamenil za Deathmatch. Pozitívum bol legendárny skin. Mne osobne sa páči. Ako väčšina dračích vecí. Samotný brawl je super a odporúčam ho každému skúsiť. Dragon-Symetra

Tento rok skiny nie sú také bomby. Niektoré sa však zadarili. Mojím favoritom je Zarya. Toto retro je jeden z najlepších skinov. Určite aspoň pre túto ruskú babušku.80-Zarya

Overwatch Contenders

Cez víkend sa konalo finále Overwatch Contenders. Prvý krát podujatie v novom priestore zvanom Blizzard Arena. Toto miesto vyzerá užasne. O samotné finále a možnosť vidieť nový e-sport stánok bol veľký záujem. Pár fotiek z miesta.

Európske finále malo celkom prekvapivý priebeh. Stretol sa v ňom neporazený tím Misfits s tímom Gigantti. Počas sezóny Gigantti nepodávali presvedčivý výkon. To však vo finále neplatilo. Bolo sa na čo pozerať. Posúdiť môžete sami.

Americké finále prekvapenie neprinieslo. Neporazený tím EnvyUS dokazuje dominantné postavenie aj naďalej. Vo finále porazil tím Faze Clan nekompromisne 4:0. Na tomto podujatí sa už oficiálne predstavil aj Seagull ako nová posila EnvyUS. O tomto hráčovi som písal dávnejšie. A určite to nebolo posledný krát.

Pár slov na záver

Halloween je vždy jedno z lepších období v roku. Minimálne pre hry od Blizzardu. Ktorá hra vám v tento čas najviac učaruje? Mne Overwatch. Hlavne kvôli skinom. Samotný brawl je však príjemná zmena a rád si ho kedykoľvek zahrám. Dnes tomu nebude inak. Užite si Highlights a ak máte nejaké tipy, rád sa inšpirujem. Čaute.

 

 

 

 

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave