Journey to Un’Goro

767
views
ungoro_keyart_final

Pred malou chvíľou takto Blizzard predstavil nový prírastok do rodiny dobrodružstiev pre Hearthstone. Má príznačný názov Journey to Un’Goro.

Všetci hráči World of Warcraft, hlavne tí z vanilla časov si radi zaspomínajú na túto legendárnu oblasť plnú nezabudnuteľných dinosaurov a všetko žerúcich rastlín. A inak tomu nebude ani v Hearthstone. Z dosiaľ zverejnených informácií o dinosaurov a iných exotických tvorov nebude núdza. Rovnako ako nebude núdza o Elementálov. Tí v JtUG dostali malú zmenu. Dostanú sa medzi Murlockov, Mechov a Beastov. Uvidíme medzi nimi aj starých známych legendárnych pánov ako Ragnaros či Neptulon.

elementals UnGoro

Rovnako ako medzi nimi bude aj nová mage legendary karta, elementál s úžasnými obrázkami, Pyros.

pyros UnGoro 1  

Jednou z noviniek je aj nový efekt kariet s názvom Adapt. Efekt podobný Discover mechanike, kde budete mať na výber z 3 možných efektov ako si vylepšiť vašu príšeru. Je to niečo medzi Discover a efektom známym z Kazakusa.

Adapt UnGoroadapt Ungoro 1

Najzaujímavejšou správou však bolo predstavenie novej mechaniky s názvom Quest. Jedná sa o mechaniku, ktorej cieľom bude splniť dané úlohy. Samotné úlohy sa budú zobrazovať rovnako ako tomu bolo doteraz pri Secrets. Po splnení úloh na nás bude čakať priam epická odmena. Blizzard si nenechal ujsť túto príležitosť a predstavil naozaj slušnú pecku. Je ňou legendárna night elfica Amara, Warden of Hope. A že jej to celkom sekne, veď posúďte sami. Aj samotný Reno sa z nej celkom trase.

Amara UnGoro

A ešte jedna chuťovka na záver. Schamanov sa možno opäť nezbavíme …

EDIT: Nové prídavky bol len malý trolling, takže zatiaľ si musíme počkať na nové karty.

Volcano Ungoro

Už len doplňujúce informácie. Journey to Un’Goro bude mať 135 nových kariet a my vám ich budeme radi postupne predstavovať. 🙂