Novinky na Daily Blizzard v.1

177
views
logotwitter daily blizzard

Máme tu nový mesiac a tak je čas na niektoré novinky. Predsa len sa nám to trošku rozširuje. Za čo vám všetkým ďakujem.

Stránka

Upravil som stránku. Mala by byť už na 98 % celá prerobená na slovenčinu. Verím, že to bude zrozumiteľnejšie a snáď aj efektnejšie. Ak ešte niekde niečo nájdete, prosím, dajte mi vedieť.

Discord

Vytvoril som Discord. Sú tam zatiaľ kanály venované Hearthstone, Heroes of the Storm, Overwatch, jeden všeobecný rozprávací a jeden Talkie Valkie na hranie. Neváhajte sa pripojiť a podeliť sa o čokoľvek normálne, čo vás napadne. Alebo ak nemáte kanál na spoločné hranie, už máte. 🙂 Odkaz na Discord nájdete tu: link

Menu

Upravil som menu. Pridal som tam kategóriu Maják. Bude sa venovať turnajom a eventom v hrách. Tiež čomukoľvek podstatnému, čo bude stáť za tú zmienku. Napríklad chystajúcim sa herným streamom. Hry som hodil pod záložku Blizzard Hry. A pre rýchlu navigáciu je tam priamo odkaz na Discord.

Facebook skupina

Ak by sa mal niekto záujem prejavovať trochu viac a zdielať, vznikla aj Facebook skupina. Čiže zaujímavé screeny z hier(skúste niečo rozumné), videá, či čokoľvek k téme tejto komunity môžete dávať na tento link: facebook skupina.

Reklamy

Určite ste si všimli aj reklamy. Je to malý pokus. Keď že väčšina z vás sem chodí zatiaľ hlavne z Facebooku. Algoritmus tejto sociálnej siete je celkom závislý na dotovaní ho finančnou podporou. Tak aby ste mohli byť o všetkom informovaní. Ak budete mať chuť, sem tam môžete na niektorú z reklám kliknúť. Keď nie, tak to ignorujte. Možno to bude niekomu vadiť. Dajte potom vedieť.

Pár slov na záver

Chystám aj pár nových sérií. Niektorí z vás by radi videli Meta veci. Či už Hearthstone balíky alebo meta výber hrdinov či už v Overwatchi alebo Heroes of the Storm. Rád také niečo dám dokopy a budem pravidelne obnovovať. Chystá sa aj pokračovanie Twitch Streamers. Ak máte svoje kanály, na ktorých streamujete nejaké Blizzard hry, pokojne mi ich pošlite. Rád sa na ne pozriem a môžem vás aj spomenúť. Tipy na iných streamerov, čo za to stoja, taktiež uvítam.

Ak máte návrhy alebo by ste niečo upravili, neváhajte to zo seba dať von. Uvítam akékoľvek postrehy či kritiku. A to by bolo asi všetko na tento mesiac. Čaute. 🙂