Pripravte sa na volanie samotného Kel’Thuzada!

249
views
Heroes-of-the-Storm-Call-of-Kelthuzad

Odpovedzte na volanie samotného Kel’Thuzada. Blizzard prináša do Heroes of the Storm okrem samotného hrdinu aj novú udalosť i výživný patch. A nielen to.

Obey the Call

Plnením úloh v septembri môžete získať pár kozmetických vecí. O aké presne sa jedná si môžete pozrieť na nasledujúcom obrázku. Podmienkou je spraviť tieto úlohy v poradí. Aktívna môže byť  len jedna úloha počas plnenia.

Obey-the-Call

Tieto úlohy budú dostupné od 5-25 Septembra. Plniť sa budú dať vo Versus A.I., Quick Match, Rankovacích a taktiež aj Nerankovacích hrách.

Resurrecting Kel’Thuzad

Chcete sa dozvedieť ako sa prebúdzal k životu tento legendárny Lich? Pozrite si trailer na pripravovanú sériu videí, ktorú nám Blizzard prináša. Bude sa jednať o 5 videí, ktoré porozprávajú o tom, ako celý tím pracuje na „výrobe“ nového hrdinu.

Spotlight

Kel’Thuzad sa nám už stihol predstaviť v poslednom článku. Dnes však Blizzard okrem noviniek do všetkých hier uviedol aj toto predvádzacie video.

Gamescom je nával herných noviniek a Blizzard nám ich vždy prinesie dosť. A  niekde medzi tým všetkým vydáva aj nový Balance Patch. Sú v ňom rozsiahle zmeny. Až natoľko, že mu venujem samotný článok. Viac o patchi sa môžete čoskoro  dozvedieť tu: Balance Patch.

Zatiaľ si užívajte všetky novinky a vidíme sa v službách samotného Kel’Thuzada. 

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

SaveSave