Nový týždeň a loladin Tarim. Un’Goro predstavuje nové Hearthstone karty, p.2

465
views
Journey-to-ungoro-cardback-ungoro-dailyblizzard

Pondelok je pre väčšinu z nás tragický štart týždňa. Po víkende, kedy nám tím z Hearthstone predstavil Elise 2.0 a Warlock Quest tu máme do nového týždňa 3 ďalšie karty. Páni v Blizzarde nám asi chcú uľahčiť trápenie, ktoré tento deň prináša.

A začínajú vo veľkom štýle. Paladin dostal novú legendárku a je ňou Sunkeeper Tarim. Nehrávam a ani nie som fanúšik loladinov, avšak táto karta môže byť veľmi silný kúsok.

Sunkeeper-Tarim-ungoro-dailyblizzard

Vráti sa konečne kontrol Priest na métu a nahradí dragon priesta? Podporu dostane práve možno aj nasledujúcimi kartami.

Crystalline Oracle u niektorých vyvolal zmiešané pocity. Koncept, ktorý už poznáme. Podporujúci však Quest, ktorý Priest dostane v Journey to Un’Goro. Oracle je dobrý jednomanový drop. Tých je vždy všade málo.

Crystalline-Oracle-ungoro-dailyblizzard

Shadow Visions nám ponúkne možnosť mať podstatné kúzla v momente, kedy ich potrebujeme. Či je možnosť výberu len samotného kúzla tá dobrá voľba, je otázne. Avšak možnosť nájsť  kúzla ako je Shadow Word: Death či Dragonfire Potion je vždy dobré potiahnutie do kontrol balíkov.

Shadow-Visions-ungoro-dailyblizzard

Ako štart do nového týždňa to určite nie je zlé. Čím nás Blizzard prekvapí nabudúce? Čímkoľvek to bude, teším sa na to a budem o tom na týchto stránkach informovať. Zatiaľ bojujte s pondelkom a cestou na legendárny rank. Alebo farmite goldy, nech nemusíte za všetko platiť, keď už ceny išli v Európe o kus hore. 🙂