Nielen o Kobolds a Catacombs. Highlights v.7

767
views
burning crusade

Máme tu nový týždeň. Pre hráčov Hearthstone začalo obdobie predstavovania nových kariet. K nim sa ešte čo to napíše aj samostatne. Čo však stojí za pozretie? Highlights v.7 budú možno tá pravá inšpirácia.

Hearthstone

S čím iným začať ako oficiálnym predstavením prvých kariet. Premeškali ste to live? Nevadí, všetko si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Niektoré karty sú naozaj vydarené.

Chcete pravidelne sledovať nové prírastky? Môžete tak na mojom facebooku. Snažím sa pravidelne pridávať predstavené karty. Nájdete ich na: Facebook.

Hľadáte inšpiráciu na nový balík? Ste unavený už z Jade Druida? Čo tak Big Druid? Všetko podstatné k tomuto balíku vám povie Zalae. A máte to na skok k Big Priestovi. 🙂

Heroes of the Storm

Po dlhšej dobe tu máme legendárne WTF Moments. Tie originálne a pravoverné. Niektoré momenty stoja za to. Posledný Falstad je už teraz skoro legenda.

A k legendám pridám ešte aj stálicu Highlights. Carbot s novým videom.

Overwatch

Dnes budem pokračovať v predstavovaní nového hrdinu. Tentoraz s komentárom od supporta z tímu Dallas Fuel. Custaa a jeho pocity a gameplay Moiri.

Ešte dodám, že tento hrdina dostal nerf na PTR. Ten s ňou môže celkom potrénovať. A Moira sa stane len ďalšia Mercy. Tá po nerfe ostane asi len do kompozície k Phare. Na PTR je už aj nová mapa. Vyzerá skvostne.

World of Warcraft

Toto video prinieslo veľa spomienok. The Burning Crusade bol prvý datadisk do World of Warcraft. Preto pre niektorých aj ten najlepší. Dark Portal, Blood Elfovia <3 a nový kontinent. Pre mňa osobne to bolo prvé reálne raidovanie. Vo Vanille som toho až tak veľa nestihol. Karazhan však pre veľa hráčov bola veľká zmena a prvý krok. 10 hráčov miesto 25. Viac možností zložiť skupinu. Prvé prekročenie brány doteraz patrí k najlepším zážitkom z hry. A tá atmosféra… Prvé wipes. S guildou, ktorú sme hneď premenovali zo Storm Riders na Storm Wipers a po pár dňoch opustili. 🙂 Poskladaný set z Tailoringu, ktorý mág využil bez problémov na prvé raidy a topoval dmg meter. A veľa iného. Preto aj nasledujúce video.

Pár slov na záver

Toľko nateraz z Highlights. Tento týždeň sa bude točiť určite okolo Kobolds and Catacombs. Tým sa prevažne budem venovať i ja a prinesiem novinky z tejto expanzie. Čaute. 🙂