Čo nezmeškať tento víkend: Maják 22.09 – 25.09

221
views
Junkertown

Posledné dni som celkom nestíhal. Nie vždy sa dá. Čo mi je ľúto. Na druhej strane to všetko boli príjemné povinnosti a tak od tohto víkendu môžeme pokračovať.

Blizzard nám za posledných pár dní spravil nádielku nových vecí. Posnažím sa k nim cez víkend dostať. A hlavne si niečo z tých noviniek aj zahrať. Zatiaľ si užite Maják.

Hearthstone

Tento víkend nie je v HS žiaden väčší turnaj. Preto sa naplno môžete sústrediť na posledné dni farmenia lepšieho ranku. Po nerfe sa nám trochu upravila meta. Aspoň z toho málo, čo som videl. Hunter je späť a Priest si to pomenil s Druidom. Nekonečný Warrior si tiež našiel miesto. Niektorí skúšajú aggro/combo Rogue. Malé zmeny, ktoré treba poraziť alebo skúsiť.

Heroes of the Storm

Heroes Global Championship

HGC sa nám blíži ku koncu. Európa už má dvoch postupujúcich na BlizzCon. Sú nimi Fnatic a Team Dignitas. Dnes nás čaká napríklad veľmi zaujímavý zápas medzi Team Liquid a Team Expert. Je sa načo tešiť.

Po novej úprave niektorých hrdinov je víkend ideálny čas ich otestovať.

Zápasy môžete sledovať na: https://www.twitch.tv/blizzheroes

Pridávam aj stream s cz/sk komentárom: https://www.twitch.tv/heroes_czsk 

Overwatch

Pribudla nám nová mapa Junkertown. Taktiež už sú pridané zmeny na D.VA a Mercy. Mercy vyzerá skoro ako nová postava. Rovnako tak prišla zmena aj do môjho obľúbeného módu Mystery Heroes. Sú tieto zmeny naozaj vydarené? Je ideálny čas to skúsiť.

Overwatch Contenders

Európa aj Amerika majú stále neporazené tímy. Podarí sa niekomu tento štatút prelomiť?

Túto akciu môžete sledovať na: https://www.twitch.tv/overwatchcontenders

OGN Apex

Túto akciu môžete sledovať na: https://go.twitch.tv/ognglobal

Slovo na záver

Pre niektorých z nás je tento víkend aj Prelease novej sady do M:tG. Ixalan vyzerá zaujímavo a celkom pripomína Un’Goro. Príjemná offline zmena od všetkých Blizzard hier.

Toľko nateraz. Od budúceho týždňa budem fungovať v normálnom režime. Pekný víkend všetkým a Čaute. 🙂