Highlights z posledného septembrového týždňa.

326
views
heroes_of_the_storm_machines_of_war_art

Začal nám nový týždeň. Poďme sa teda pozrieť na posledné dni minulého mesiaca. A v nich môj výber Highlights.

Nie je to asi to najlepšie, čo sa dalo vidieť. Je to však z tých lepších, ku ktorým som sa sám dostal a videl.

Highlights

Heroes of the Storm

Cez víkend prebiehali Play Off HGC o posledné miesta na BlizzCone. Bojovalo sa vo veľkom. To sa prejavilo aj na kvalite samotných zápasov. V Európe malé prekvapenie priniesol tím Wish. Ak vám to meno nie je známe, jedná sa o starý tím Zealot. Ten sa prebojoval až do poslednej fázy a v nedeľu súperil s Team Expert. Nakoniec si však po lepších zápasoch posledné miesto zabezpečil tím Expert. Zaujímavú správu oznámil aj Cris z tímu Playing Ducks. Teda bývalého tímu. Chalani sa rozhodli ukončiť spoluprácu, keď že podľa Crisa nedostali zaplatené už 4 mesiace. Tím bude v ďalších krokoch fungovať ako Diamond Skin.

V NA regióne sa veľké prekvapenie nekonalo. V nedeľu sa stretli tím Tempo Storm a GaleForce Esports. Zaujímavým však bol dominantný prejav Tempo Storm. Po výhre 3:0 sú posledným tímom postupujúcim na BlizzCon. A hrali naozaj dobre.

Nakoniec tu máme Kóreu. Tam zápasy nabrali na inej dimenzii. O tom hovorí aj video, ktoré som vybral. Tento zápas sa určite stane jedným z tých legendárnejších v tomto roku. Jednalo sa o poslednú rozhodujúcu hru. 2:2 a Sky Temple. Tím Tempest vs Mighty. Posledný boj pri bossovi a … Pozrite si to sami. Stojí to za to.

Na odľahčenie pridávam posledný prídavok od CarbotAnimations. Asi každý pozná prácu tohto pána. Je príkladom skvelej komunity Blizzard nadšencov a hráčov.

Hearthstone

Nový mesiac značí nové farmenie ranku v Hearthstone. V septembri som nemal veľa času hrať. Nie to ešte mať silu sa koncentrovať. Jednoducho frustrácia. Ak však ešte nemáte vybratý ten správny balík, prinášam videá o 2 populárnych balíkoch. Zaručene ich stretnete na vašej ceste k legende.  Prvý z nich mám v pláne tento mesiac skúsiť i ja. Táto verzia je trochu iná ako ostatok. Možno práve preto stojí za vyskúšanie. Čo, ako a prečo s Razakus Priestom nájdete v tomto videu od Zalae.

Silu a dominanciu Tempo Rogue ste mohli okúsiť posledné septembrové dni. Prečo práve tento balík môže byť ten ideálny pri lovení lepšieho ranku? Pozrite si šialenú jazdu od Toasta.

Overwatch

Rád by som chcel viac času venovať Overwatchu. Posledné dni som opäť v tejto hre našiel stratené čaro. Prišlo s ním aj viac zábavy, akcie a lepšieho pocitu. Mám v pláne trénovať iných hrdinov. Primárne som doteraz hrával tankov s malou dávkou supportov. A nebudem klamať. Nové Overwatch WTF boli malá inšpirácia sa k tomu dokopať. Možno nakopnú aj vás.

Z iného súdka

Posledné video je z iného súdka. Je to malá inšpirácia kam by sa mohla aj táto stránka uberať. Takýto formát by sa mi osobne páčil. Pre vás však môže byť zaujímavá samotná téma. Dávnejšie som sa zamýšľal nad nasledujúcimi hrami od Blizzardu. Blíži sa Blizzcon a tak nebudem jediný s rovnakými myšlienkami. Osobne by som rád prijal niečo zo sveta Diabla. Niečo sa do budúcnosti chystá a to potvrdzuje aj toto video. Ale čo to bude?

Pár slov na záver

Čo si myslíte, aká bude nasledujúca hra od Blizzardu? Rád uvítam vaše tipy. Ak máte návrhy do nasledujúcich Highlights, neváhajte ich poslať na Facebook. Toľko nateraz a všetkým pekný týždeň. Čaute. 🙂