Malý mix všetkého. Highlights v.4

455
views
Gul dan

Opäť jeden z tých ulietaných časov. Ale na Highlights je čas vždy. Tento týždeň zo všetkého niečo. Snáď si v tejto epizóde každý nájde to svoje.

Heroes of the Storm

Máme zopár dní do BlizzConu. Tímy trénujú, čo to dá. Niektoré v Kórei, iné v USA. Poďme si však ešte zaspomínať na HGC. Výber Top 5 hier z Crucibles. Minimálne top 1 je krásny príklad tímovej hry. Bude nováčik v hlavnej súťaži toto predvádzať častejšie?

Hearthstone

Nie je to tým, že by som Kiblera prehnane miloval. Jeho príspevky pre Omni/ sú však podľa mňa  jedny z najlepších rozborov Hearthstone. Tento krát sa vyrozprával na tému E športu a jeho problémoch. Toto je horúco diskutovaná téma v Hearthstone komunite. Veľa hráčov sa vyjadrilo negatívne o celom procese progamingu v tejto hre. Čo k tomu dodá Brian?

Overwatch

Nie je nad dobrú motiváciu pri daily momentoch. Len keby sa viacerým chcelo hrávať supportov aj v Quick matchoch. Tak či onak. Overwatch ma stále poslednou dobou drží. Dúfam, že sa tým aspoň posunie level môjho hrania. Minimálne McCree si našiel u mňa nové miesto. Akého hrdinu hrávate najčastejšie?

Starcraft

O Starcrafte síce nepíšem, ale toto za pozretie stojí. Carbot s niečím prichádza. Trailer je vydarený ostatne ako väčšina jeho videí. A prvá epizóda by už mala byť vonku.

World of Warcraft

Dnes prinášam 2 videá z WoWka. Strávil som pri tejto hry nespočetné množstvo hodín. A tak sa vždy nejakým spôsobom k World of Warcraft vraciam. Síce nie už samotným hraním. Podcasty a knihy robia svoje. Ale aj videá. Hlavne dokonalá ukážka skillu. Tým je napríklad Mione. Solovať niektoré časti hry bola jedna z najzábavnejších vecí. Len tento level som ani vo sne nedosiahol. Takže zoberte si pivo, chipsy a …. Solo Gul’dan.

S prichádzajúcim BlizzConom tu máme ešte jedno video. PVP je pre mnohých najzaujímavejšia časť WoWka. S príchodom Arén sa zmenilo celé vnímanie tejto hry. World PVP už nehralo takú úlohu. Všetci sa presunuli do arén. Blizzard prináša video predstavujúce európske tímy bojujúce na Blizzcone. Tak sa poďme na ne pozrieť.

Pár slov na záver

Toľko Highlights na tento týždeň. Je to mix, ale možno práve tak si každý nájde to svoje. Keď že tu už je pomaly víkend, zajtra príde aj nový Májak. Zatiaľ… čaute. 🙂